Nuorodos

Projektas skirtas krepšinį sportuojančiam jaunimui. Puslapyje talpinami įvairūs krepšinio pratimai, treniruočių pavyzdžiai. Tinklapyje taip pat integruotas forumas, kuris yra vienas iš populiariausių krepšinio forumų Lietuvoje. Taip pat yra organizuojama tokio pat pavadinimo krepšinio stovykla. Šioje stovykloje jaunimas gali dalyvauti nepriklausomai nuo to ar lanko krepšinio mokyklą ar ne.
2012 metais “BC BOOM” vardu pavadintas ir jaunimo krepšinio klubas , kuris lig tol vadinosi “KK Snaiperiai”. Į komandą priimami visi norintys patobulėti krepšinio srityje.

www.krepsiniostovykla.lt – papildoma svetainė skirta apžvelgti “Basket24” vasaros stovyklos naujienoms.

Basket24.lt – specializuota krepšinio prekių e-parduotuvė. “Krepsininkas.net” projekto subprojektas, kuris suteikia galimybę krepšinį sportuojantiems žmonėms įsigyti įvairios krepšinio produkcijas už žemesnes kainas nei kitose sporto prekių parduotuvėse.

www.krepsinioprekes.lt – naujausių krepšinio prekių apžvalga. Taip pat talpinamos ir minėtos krepšinio parduotuvės naujienos, akcijos, geriausi pasiūlymai.

www.krepsiniobateliai.lt – dar vienas specializuotas krepšinio tinklalapis, kuris skirtas apžvelgti naujausius krepšinio batelius. Tokios garsios firmos, kaip Nike, Adidas kiekvienais metais pristato kelias dešimtis naujų krepšinio batelių modelių, kuriuose naudojamos pažangios technologijos. Būtent naujausių modelių ir technologijų apžvalgai yra sukurtas šis puslapis.

www.krepsinis.biz – svetainė, kurioje talpinamos įvairios nuomonės bei informacija apie populiariausią sporto šaką Lietuvoje – krepšinį.  Puslapyje yra įdiegtas krepšinio katalogas, kuriame už simbolinį mokestį savo tinklalapio nuorodą gali patalpinti tiek juridiniai, tiek ir fiziniai asmenys.

www.krepsiniopasaulis.lt – krepšinio tinklaraštis, kuriame savo straipsnį, komentarą apie tam tikrą krepšinio įvykį gali patalpinti, bet kuris krepšinio fanas.

Nuolat ieškome pagalbininkų, kurie norėtų prisidėti prie šių puslapių administravimo ir turinio pildymo veiklos. Jei susidomėjote, kviečiame susisiekti el.paštu info@sportoprojektai.lt

Komentuoti

Jūsų email nebus rodomas kitiems.

Turite klausimų? Reikia patarimo? Klauskite ir mes jums pasistengsime padėti !