TOP

Pasunkinta liemenė – fiziniam pasirengimui

pasunkinta liemeneVasaros metu sportininkai dažnai dalyvauja įvairiuose vasaros stovyklose ar individualiai ruošiasi sezonui. Dažniausiai tokiuose stovyklose vyksta sportininkų įgūdžių tobulinimas bei fizinis parengimas. Ne paslaptis, jog sportininkų fizinis parengimas yra labai svarbus ir nuo to priklauso ateinančio sezono rezultatai. O, kad fizinis pasiruošimas būtų kuo efektyvesnis yra reikalingos ir tam tikros priemonės.

Viena tokių yra pasunkinta liemenė Kettler. Ji puikiai tinka treniruotėse, bėgiojant ar tiesiog vaikščiojant. Su ja yra sunkiau judėti, o pripratinus kūną treniruočių metu prie papildomo svorio, būna daug lengviau varžybų metu. Ši liemenė yra 5 arba 10kg svorio. Tiesa, 10kg svorio liemenė susideda iš 8 išimamų svorių blokų, kurių vienas sveria 1,25kg, todėl šios liemenės svorį galima koreguoti. Ant 5kg svorio liemenės yra įsiūta nedidelė kišenė MP3 grotuvui ar telefonui. Šios pasunkintos liemenės gali būti nešiojamos po drabužiais, nes yra patogios ir kompaktiškos. Liemenė užsegama šonuose, todėl tikrai nenukris ir intensyviai sportuojant.

Tiek 5kg, tiek 10kg svorio liemenes galite įsigyti “Krepsininkas.net” internetinėje parduotuvėje. 5kg liemenės kaina yra 39, o 10kg pasunkinta liemenė kainuoja 54 eurus.Komentuoti

Jūsų email nebus rodomas kitiems.

Turite klausimų? Reikia patarimo? Klauskite ir mes jums pasistengsime padėti !