TOP

Šeštus metus iš eilės – krepšinio stovykla Ignalinoje

krepsinio stovyklaŠeštus metus iš eilės “Krepsininkas.net” vasaros krepšinio stovykla vyks Ignalinoje. Šiame ežerų miestelyje stovykla organizuojama nuo 2010 metų dėl itin gerų sporto ir gyvenimo sąlygų. Stovyklautojai gyvena ir sportuoja Ignalinos laisvalaikio ir pramogų centre. Šio centro sporto bazę sudaro naujos statybos krepšinio salė, sintetinės dangos stadionas su bėgimo takeliais bei futbolo aikšte. Taip pat moderni lauko krepšinio aikštelė, kurioje laisvu metu į krepšį gali mėtyti ir žaisti stovyklos dalyviai.

Stovyklautojai gyvena centro viešbutyje – dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose, kuriuose yra atskiri dušai, kriauklės, tualetai. Tokias geras apgyvendinimo sąlygas gali pasiūlyti toli gražu ne kiekviena stovyklavietė Lietuvoje. O kur dar šalia miškelis, ežeras, grynas ir gaivus oras. Jaunimui “pabėgti” iš didmiesčio dulkių tai puikus variantas.

2015 metų krepšinio stovykla vyks birželio 27 – liepos 5 dienomis. Primename, kad joje gali dalyvauti ir merginos, ir vaikinai nuo 12 iki 17 metų. Planuojamas dalyvių skaičius – 30. Į “Krepsininkas.net” stovyklą priimami visi norintys. Kadangi krepšinio stovyklos programa orientuota į individualų tobulėjimą, todėl visi stovyklautojai nepriklausomai nuo jų turimų įgūdžių gali optimaliai sportuoti treniruočių metu.

“Krepsininkas.net” stovykloje dirba profesionalūs krepšinio bei fizinio pasirengimo treneriai, todėl dalyviai turi galimybę tinkamai pasiruošti artėjančiam krepšinio sezonui. Taip pat stovykloje yra organizuojami įvairūs krepšinio konkursai, kuriuose jaunimas turi galimybių laimėti prizų ir atminimo dovanėlių.

Krespininkas.net yra internetinis jaunimo krepšinio projektas, kuris skelbia aktualią informaciją jauniesiems krepšininkams. Puslapis sukurtas 2007 metais, o nuo 2008-ųjų pradėta organizuoti ir tokio pat pavadinimo krepšinio stovykla. Daugiau informacijos apie stovyklą rasite į naršyklės laukelį nukopijavę šią nuorodą –
www.krepsininkas.net/krepsinio-stovykla arba el.paštu stovykla@krepsininkas.net, telefonu 8657 84717.Komentuoti

Jūsų email nebus rodomas kitiems.

Turite klausimų? Reikia patarimo? Klauskite ir mes jums pasistengsime padėti !