TOP

Ką reikėtų akcentuoti žaidėjams prieš lemiamas varžybas?

kova-aikstelejeAtėjus lemiamų varžybų metui, kai jau nėra galimybės pasitaisyti, labai svarbu tinkamai nuteikti savo krepšinio komandos žaidėjus. Nuo krepšininkų nusiteikimo, motyvacijos, psichologijos labai priklauso ir visos komandos rezultatai. Pateikiame keletą minčių ką labiausiai reikėtų akcentuoti žaidėjams prieš lemiamas varžybas.

Jei žaidžiate išvykoje, tuomet turit būti nusiteikę, kad salėje visa energetika bus varžovų pusėje. Tai ir žiūrovų palaikymas, tai ir savi lankai. Todėl reikia nepasimesti tokioje aplinkoje ir priversti varžovus klysti, nervintis. Padaryti taip, kad jų pranašumas virstų jų minusu. Kaip tai gali būti? Paprastai. Žaidžiant savo aikštelėje yra palaikymas, tačiau tuo pačiu ir didesnė atsakomybė, jaudulys. O išsimušti varžovams iš vėžių labai padeda kieta, agresyvi gynyba ir visos komandos susitelkimas.

Lemiamose varžybose labai svarbu yra šaltakraujiškumas. Tai yra kuo labiau susikoncentruoti į tai ką darai ir kuo mažiau į tai kas vyksta už salės parketo linijos.

Mikrodvikovos

Jei komandos yra apylygės, tuomet svarbi yra kiekviena mikrodvikova aikštelėje. Svarbus kiekvienas atkovotas, perimtas kamuolys. Reikia neleisti varžovui pajausti, kad jis yra padėties šeimininkas. Neužleisti nė vieno savo erdvės centimetro.

Kovingesnės ir kovojančios iki galo komandos dažniausiai tampa čempionėmis. Labai svarbu nepamiršti šio fakto, kad ir kokia sudėtinga situacija varžybų eigoje bebūtų.Komentuoti

Jūsų email nebus rodomas kitiems.

Turite klausimų? Reikia patarimo? Klauskite ir mes jums pasistengsime padėti !