TOP

Air Alert 3. Atsiliepimai

air alert 3Šuolio treniravimo programa Air Alert 3 yra viena populiariausių tiek Lietuvoje, tiek ir visame Pasaulyje. Tiesa, atsiliepimų apie ją yra įvairių ir dalis jų ne itin teigiami. Neigiamomis nuomonėmis dažniausiai dalinasi tie, kuriems šios programos atlikimas pažeidė sąnarius. Visgi, šios problemos yra susijusios labiau ne su pačios programos specifika, o su jos netaisyklingu atlikimu.

“Krepsininkas.net” facebook grupėje nariai pasidalino tokiais atsiliepimais:

 • Programa labai gera, taciau ji sukurta labiau profesionalams, nei mėgėjams, kadangi jos metu labai kenčia sąnariai dėl staigiu krūvių, kurie kartojami n kartų. Kas neturi ištvermės, tai irgi vargu ar baigs šią programą, nes pratimų metu dažnai norisi labiau mirti, nei tęsti juos. Aišku pabandyti galima, net jei nebaigsite, tai vis tiek tai duos teigiamą rezultatą. Šuolis kas be ko pakyla tikrai nemažai, tai priklauso nuo to, kiek esate sportavę. Aš asmeniškai prieš šitą programą vos paliesdavau lanką, o po jos jau beveik įdėdavau į kašį. Dar po pusės metą tai pagaliau pradėdavau įdėti. Ūgis buvo apie 182cm, prieš tai gero šuolio neturėjau ir tikrai nesu kokia tai anomalija, kuriam viskas lengvai pavyksta. Tad manau kiekvienas gali įdėti padaręs šią programą su panašiu ūgiu. Be to kas dar yra labai gerai, kad po jos praktiškai nebeina prarasti kvapo “pompa”. Nesvarbu ar žaisite varžybose ar tiesiog bėgsite. Taigi programa labai gera, bet nenustebkite jei po kurio laiko pradės skaudėti sąnarius. Žinoma, po metų ar dviejų tai dings, bet senatvėje vis tiek atsilieps.
 • Pats nedariau, bet kiek teko kalbėt su fizinio parengimo treneriais tai 80% kad kelenus susivarysit. Šuolis padidės, bet kelenai nebelaikys, nes daugumos klaida, kad daro ant kieto paviršiaus, todėl kelenai ir byra. Jei jau darot, tai ant kokios žoles ar dar ko minkšto.
 • Dariau ir nieko padėjo tik iš po traumos atsigaut ir jokie kelenai nebyra ant betono nešokinek ir viskas bus gerai.
 • Padariau visą, jokie keliai nesubyrėjo. 181 ūgis dabar ir dedu šiaip ne taip.
 • Efektas jaučiasi, kaip ir minusai.
 • Dariau, problemos su keliais, nerekomenduoju. Šuolis padidėja, bet neverta.
 • Dariau du kartus ja, efektyvumas garantuotas, šuolis išaugo tikrai daug, 15cm mažiausiai, nei prieš programą ir jokie kelėnai neišėjo. Jei taisyklingai darai jokie kelėnai neina šaibom.
 • Dariau, šuolis ir greitis pagerėjo žymiai, bet su keliais turėjau problemų kaip ir daugelis. Su laiku atsistatė tie kelenai kažkiek, bet jei be apšilimo bandysi šokt aukščiau tai iškart atkerta.
 • Jei taisyklingai darai programa traumų nebus na bent jau aš neturėjau, bet yra žymiai geresnė NBA fizinio trenerio sukurta programa intike 60-80$ kainuojanti, kuri tikrai padėjo. Arba jei pazystat ka nors iš Team Flight Brothers pas juos paprašykit.


1 comment. Komentuoti

 1. Tomas

  181 cm būnant labai paprasta įdėti. Pats esu 173 cm ir nedaug trūksta iki dėjimo, nors nesenei susidomėjau krepšinio sporto šaka ir nedariau jokių specialių šuolio programų. Abejoju ar apsimoka žalojant sveiką kūną rizikuot šokt į viršų 10 cm daugiau…

Komentuoti

Jūsų email nebus rodomas kitiems.

Turite klausimų? Reikia patarimo? Klauskite ir mes jums pasistengsime padėti !