TOP

Šuolio programos: Air alert 3

Dėjimas – vienas gražiausių krepšinio žaidimo elementų. Būtent dėl šios priežasties daugelis jaunųjų krepšininkų ieško internete šuolio programų, kurių pagalba siekia padidinti šuolį ir kuo įmanoma greičiau įdėti kamuolį iš viršaus. Vis tik skubėti nereikėtų. Šoklumo programas rekomenduojama daryti atletams ne jaunesniems kaip 16-17 metų. Taip pat labai svarbu paminėti, jog prieš darant šuolio programas reikia atlikti ypatingai gerą apšilimą bei po didelių krūvio raumenims leisti pailsėti, nepervargti.

Viena populiariausių šuolių programų pasaulyje yra šoklumo programa “Air alert 3”. Apie šią šuolio didinimo programą daug informacijos rasite www.krepsinioklubas.lt puslapyje.15 comments. Komentuoti

 1. Turiu pora klausimu, del aa3, kiek matau 8 ir 13 savaite yra poilsio??? ir dar vienas, raso kad 15 savaite reikia treniruotis pr, ant, ketv ir penktadieny, nera treciadienio, o squat hops (skirta tik trec) vistiek parasyta prie sios savaites ir skaicius didesnis nei 14 sav, TAI KA SQAT HOPS TA SAVAITE REIKIA DARYTI KIEKVIENA DIENA???

 2. admin

  taip poilsio savaitės ir reiškia poilsį, kad raumenys pailsėtų ir atsigavę parodytų padidėjusį šuolį. 15 savaitę reikia treniruotis tik pirmadienį,antradienį,ketvirtadienį ir penktadienį. Trečiadienį nereikia.

 3. Simas

  Kur galėčiau rasti normalią aa3 programą parsisiūsti?

 4. Treneris

  Chebra, Jūs jeigu NORS KIEK išmanot apie atletinį rengimą, tokių programų nedėkit! Taigi jauni vaikai prisiskaito tokiu nesamoniu ir paskui gadina sau sveikata! Cia yra visiskas slamštas! Jeigu kam idomu parasykit mjumpman@gmail.com ir pasiulysiu kokia bazine programele suoliui, o tokiu nesamoniu, dar karta pasikartosiu, nedekit!

  Maksimalus suolis, visu pirma, yra vienkartinis judesys! O cia simtais ir tukstanciais “rekomenduojama” daryt ivairius suolius! Cia ne raumenu treniravimas, o sekinimas!

  Isivaizduokit maksimalu suoli, kaip 100 metru sprinta. Ar begiodami po 10 km kiekviena diena, letu tempu pagerinsit 100 m sprinto rezultata? NIEKADA!

 5. Audrius

  Ir kažin kokia čia ta tavo nesamonė? aš pats darau AA3, 14 sav. šuolis pagerėjo žymiai, kai pradėjau eit į 9 klasę net lanko nesiekdavau, dar kokių 5-9 cm trugdavo, nors mano ūgis 180cm, pradėjau daryt gegužės mėnesio pradžioje šitą programą, o jau birželio pradžioj nesunkiai pasiekdavau kašį (užsikabinti neišeidavo) kaip ir minėjau pradžioj, darau 14 sav, nors ir raumenys skauda, kojos sunkios bet paliečiu 310 cm kašį, tai jei nebandei, tuo labiau nežinai ar veikia ar ne ta programa prašom erezijų neskleist, o dėl sveikatos, tai padarykit gerą apšilimą, kad pačiam karštą pasidarytų, prasitampykit ir pirmyn.

 6. Treneris

  Tokių metų būdamas galėjai daryt ką tik nori, šuolis pagerėtų bet kokiu atveju, nes tavo kūnas auga ir tvirtėja. Aš tau aiškinu iš fiziologinės pusės (nors net neabejoju jog nežinai ką šis žodis reiškia…), kad AA3 yra raumenų ištvermės lavinimo programa, o ne maksimalaus šuolio lavinimo programa. Kuo raumenys ištvermingesni (daugiau lėto susitraukimo raumeninių skaidulų), tuo jie lėtesni. Norint gerint šuolį reikia lavinti greitojo susitraukimo raumenines skaidulas, o jos tokiam režime kaip AA3 nėra treniruojamos, o net atvirkščiai, paverčiamos lėtosiomis.
  Tau šuolis 9 klasėj pagerėtų vien nuo krepšinio žaidimo ir sporto aplamai, nes kūnas vis bręsta ir tvirtėja natūraliai, o ne dėl to, kad darei kažką ypatingo. Čia tas pats, kad pasakytum, jog 9 klasėj paaugai 5 cm nes valgei varškę.
  Dabar dar vienas loginis klausimas liko: kas geriau išmano apie ką kalba, tu – 9-tokas, ar aš – diplomuotas fizinio rengimo specialistas?

 7. Audrius

  “Tokių metų būdamas galėjai daryt ką tik nori, šuolis pagerėtų bet kokiu atveju, nes tavo kūnas auga ir tvirtėja.”
  Jo, per 3 mėn. šuolis pagerėjo 15-20cm. liuks, tai kas bus po 1 metų? su galva lanka daužysiu?

  “Tau šuolis 9 klasėj pagerėtų vien nuo krepšinio žaidimo ir sporto aplamai, nes kūnas vis bręsta ir tvirtėja natūraliai, o ne dėl to, kad darei kažką ypatingo.”
  Aš kalbu ne apie visos 9 klasės lankymo periodą, o apie 1 mėnesio su trupučiu darbo rezultatą. Nes aš nuo pat rugsėjo 1 iki pavasario pabaigos nesiekdavau lanko.

  “Dabar dar vienas loginis klausimas liko: kas geriau išmano apie ką kalba, tu – 9-tokas, ar aš – diplomuotas fizinio rengimo specialistas?”
  Koks skirtumas į kelintą klasę aš einu? tu tvirtini kad ši programa nepadeda, nors turbūt pats jos nedarei.
  Lengviausia yra teigti ir komentuoti iš šono.

 8. Treneris

  Taip, dariau AA3, labai sustiprino kulkšnis 🙂 Nuo to laiko nesu turėjęs nė vienos traumos (tpu tpu tpu)! Kai pradėjau rimtai domėtis šuolio lavinimu (o ne pasakomis), sužinojau kas yra reikalinga ir tikrai veiksminga, tada pasirodė tikrieji šuolio pagerėjimo rezultatai. Čia jau po to, kai buvo išmėgintos visos kitos “šuolio gerinimo programos”. Reiškiasi nei AA3, nei jokia kita programa mano maksimalaus šuolio potencialo niekada nebuvo atskleidus. AA3 pagrindas yra daugybė pakartojimų (IŠTVERMĖ), o šuolį laviną trumpi, maksimaliomis pastangomis atliekami pratimai (SPROGSTAMOJI JĖGA).

  AA3 yra ŽALINGA, NEVEIKSMINGA ir visiškai moksliškai nepagrįsta programa, kuria rekomenduoti gali tik nieko apie fizinį rengimą nenusimanantys asmenys, apkerėti skambių pažadų ir klaidingos reklamos.

  Jeigu kažkam išties įdomu kaip reikia lavini šuolį, prašom kreiptis aukščiau pateiktu emailu ir mielai parekomenduosiu TIKRĄ, VEIKSMINGĄ ir svarbiausia jums patiems NEŽALINGĄ programėlę 🙂

 9. Audrius

  Mano nuomonės vistiek nepakeisi :D, man asmeniškai programa padėjo, draugai dar pastebėjo poveikį, lošdavau su 10 cm aukštesniu draugu, ir atkovoti kamuolį buvo beveik neįmanoma, padaręs šitą programą 40-45% kamuolių pats galiu nusiimt.

 10. Audrius

  P.S. parašiau tau į gmail’a dėl šuolio programėlės.

 11. Rolandas

  Sveiki treneri, pritariu jusu poziuriui, gal galetumete sudaryti programa pasiruost kitam sezonui? Kadangi sis sezonas baigesi anksti todel turiu gerus 4menesius ruostis. Mano duomenys 2m1cm 110kg 22metai. Aciu is anksto

 12. Klaidas

  Audriau , šaunuolis tikrai šokus esi … ir viskas čia dėl to AA3? 😀

 13. andrius pro

  sveiki,
  mono ugis 175 ar po 15 savaiciu turiu sansu det

 14. Vudis

  Sveiki treneri ar iki vasaros man imanoma idet. Mano ugis 177cm, svoris 65kg. Dasiekiu tik lenta.

 15. nesvarbu

  squat hoops sita pratima reikia daryti veina, ar ir dar kitus pratimus. + souliukus zingsnius

Komentuoti

Jūsų email nebus rodomas kitiems.

Turite klausimų? Reikia patarimo? Klauskite ir mes jums pasistengsime padėti !